Klikkit by The HabLab ApS
Silkegade 8

1113 København K
Denmark © The HabLab 2020 · CVR nr.: 39481863 

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

Cristiano Cairo

Chief Executive Officer

cris@hablab.io
+45 8191 8340

Morten Schnack Jørgensen

Chief Product Officer

morten@hablab.io

+45 2629 6228

Nicolai Guldbæk Holst

Chief Technology Officer

nicolai@hablab.io

+45 3145 2409

Alexander Steen

Senior Backend & Infrastructure Engineer

alexander@hablab.io

Er du vores nye kollega?

Vi er altid på udkig efter talentfulde kollegaer til vores team. 

Send gerne en uopfordret ansøgning til support@hablab.io

Team Klikkit

Thomas Bay

Senior Frontend Developer

thomas@hablab.io

Amalia Caldare

Junior Backend Developer

amalia@hablab.io

Bisserka Kanova

Elderly Care Management Consultant

bisserka@hablab.io

Louise Gorm

Communications & Business Adm. Manager

louise@hablab.io

Thomas Berg

Product Developer Intern

thomasberg@hablab.io

Natasja Pedersen

Chief Business Development Officer

Natasja@hablab.io